E-Ticaret

Sadece satın alma! Şimdi satmaya başla.

Hala etkin bir şekilde satış yapamıyor musun? Dönüşümün tam merkezine geldin.

e-Ticaret

Seçenekleri siz belirleyin, satışı biz yapalım.

Sadece e-ticaret yapmıyoruz. Aynı zamanda onu pazarlıyoruz ve yönetiyoruz. İşinize göre ve tamamen size özel bir sistemle satışlarınızı daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken seçeneklerinizi belirleyip harekete geçmek. Nobelwork olarak e-ticaret sistemlerine hakim olmanın getirdiği tecrübe ile sizlere bir çok satış alternatifi sunuyoruz. Ürünlerinizi pazarlamaya yardımcı oluyor, markanızı ve satışını yaptığınız ürünleri insanlara tanıtarak satış hacminizi bir üst seviyeye çıkarmada yardımcı oluyoruz. Kısacası sizi öylece bir başınıza bırakmıyoruz. İşinizi geliştiriyoruz. Şimdi, siz de işinize değer katın ve doğru bir e-ticaret başlangıcı yaparak seçeneklerinizi gözden geçirin.

Web Tasarım Masaüstü Uyumlu
Masaüstü
Web Tasarım Laptop Uygumlu
Dizüstü
Web Tasarım Tablet Uygumlu
Tablet
Web Tasarım Akıllı Telefon Uygumlu
Telefon

Tüm cihazlarda satış yapın.

E-ticaret yazılımında sunduğumuz sınırsız seçeneklerin en iyi yanı, size özel olanı belirleyip buna göre satış stratejileri çizebilmemizdir. İsteğinize göre e-ticaretinizi tüm cihazlarda etkin bir şekilde satışa hazır hale getirip, her an her yerden satış yapmanıza olanak sağlıyoruz. Tüm mobil, tablet ve farklı cihazlara uygun olarak sisteminiz tasarlanır ve tamamen optimize edilmiş bir şekilde satış kolaylığını müşterilerinize sunabilirsiniz. Daha fazlasını istiyorsanız şimdi harekete geçin.

Google Seo Web Tasarım

Sosyal medyada satış yapabilirsiniz.

Facebook’tan Instagram’a, Twitter’dan diğer sosyal medyalara kadar sosyal mecralarda da satış yapabilirsiniz. Geliştirmiş olduğumuz altyapı sayesinde tek bir yerden yönetim yaparak ürünlerinizi dilediğiniz sosyal medya kanalı ile satabilirsiniz. Üstelik müşterilerinizin ürünlerinizi paylaşmalarını ve size daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Facebook için geliştirdiğimiz (Facebook Mağaza) uygulaması ile sanal mağazanızı orada da sürdürerek satışlarınızı arttırabilirsiniz, üyeleriniz hiç bir şekilde başka bir yere yönlendirilmeden o kanal üzerinde satışınız tamamlanır. Instagram ve Twiter gibi sosyal medyalarda ise tek bir yönetim paneli üzerinden ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

Google Seo Web Tasarım

Paketleri unutun, hepsi size özel!

E-ticareti bir paket olmaktan çıkarıyoruz. Gereksiz ve kullanmayacağınız birçok özelliğe gereksiz yere para ödemenize gerek yok. Nobelwork olarak geliştirdiğimiz paketler tamamen müşterinin kurumsallığına veya markanıza göre özel olarak tasarlanır, geliştirilir ve test edilir.

Birlikte sizin için en uygun seçenekleri değerlendirirken %100 dinamik yazılım sahibi olursunuz. Her açıdan size özel olan sisteminizde rahatlıkla satışlarınızı yaparken her şey için ayrı ayrı ücret ödemezsiniz. Tüm modüller ve size uygun seçenekler tam da olması gerektiği gibi baştan sona hazırlanır ve size teslim edilir. Şimdi doğru bir başlangıç yapın ve aklınızdaki internet girişimini bize sorarak ([email protected]) başlayın, veya dilerseniz teklif alın en uygun e-ticareti sizin için geliştirelim.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!