Mobil Uygulama

Artık mobil uygulama devri başladı!

Tablette, telefonda hatta akıllı saatte bile uygulamanı aktif et, kullanıcılarını mutlu et.

Mobil Uygulama

Projeni tüm cihazlarda aktif edebilirsin!

İhtiyacın olan uygulamayı aktif etmek için bir adım uzaktasın, şimdi dilersen istediğin mobil uygulamayı hayata geçirebilir ve verdiğin hizmeti daha kapsamlı bir şekilde müşterilerine sunabilirsin. Tek yapman gereken bizimle bağlantıya geçmen. Sonrasında Apple, Android gibi cihazlarda, (Tablet, Telefon, Akıllı Saat) uygulamanı senin için geliştirelim, yayınlayalım ve kullanıcıların için güncellemeler sunalım. Böylelikle sektöre bir adım önde başlayabilirsin.

Mobil Uygulama

Andorid, iOS, Windows Phone gibi Evrensel uygulama çözümleri

Hangi platform için aktif olmak istediğini sen seç, dilersen hepsi için uygulamanı aktif edebilir, tüm cihazlara uygun olarak sana özel yazılımını geliştirebiliriz. Andorid, iOS ve Windows Phone için genişletilmiş yazılım seçeneklerimiz ile tüm platformlar için ürün geliştirmekteyiz. Tabletten telefona, bilgisayardan akıllı saate kadar birçok bölüm için uygulamalar geliştiriyoruz. Tek yapman gereken ihtiyaçlarını belirlemek ve bu doğrultuda ilk adımı atman, sonrasında hangi platform için istersen sana özel uygulamanı aktif edebiliriz.

Mobile Update

Tüm platformlara güncelleme desteği

Senin için tasarladığımız her uygulamaya güncelleme desteğini sunuyoruz. O yıl içerisinde yeni versiyonlar için güncelleme getirerek en güncel sürümlerde programın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaya devam ettiriyoruz. Üstelik kullanıcılardan aldığımız geri bildirimlerden yola çıkarak farklı cihazlar için medyana gelen cihaz farklılıklarını ortadan kaldırıyoruz. Tüm kullanıcıların uygulamayı sağlıklı bir biçimde kullanabilmesi için geliştirdiğimiz tüm yazılımlara yıllık destek kapsamında güncelleme desteğini tam bir paket halinde sunuyoruz.

Mobile Uygulama Tasarım

Tasarımınızda bir bütünlük sağlayın!

Tüm platformlar için geliştirilen uygulamalarda bir bütünlük sağlayarak tasarımlarınızın sizin çizginizde olmasını sağlayabilirsiniz. Aklınızdaki mobil uygulamayı hayata geçirirken, birçok sorunu ortadan kaldırıp, bir bütünlük içerisinde, istediğiniz sonucu bir an önce alamaya başlayabilirsiniz. Tasarımdan yazılıma aklınızdaki uygulamayı tam da istediğiniz gibi geliştirilsin istiyorsanız, bizimle bağlantıya geçin, güncel tasarım trendlerine sahip bir yazılım ile hedef kitlenize çok çabuk erişin.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!